Forum içi yönetici alımları için buraya tıklayarak başvuruda bulunun!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ Empty ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ C.tesi Şub. 07, 2009 8:23 pm

Misafir

Misafir

ARKADAŞLAR ELİT ALMA TAKTİKLERİNİ ŞİMDİ YAZIYORUM

1. İLK OLARAK GECE 3-4 ARASI PAZARDAN ALICAKSANIZ GECE 3-4 ARASI TEKLİF VERİCEKSİNİZ
2. İNCİYLE ALACAKSANIZ ÖZEL GUNLERI BEKLEMENIZI TAVSİYE EDERIM
TEKLİF NE KADAR BASALIM DERSENIZ GECELEYIN 3-4 ARASI 0-5 MİLYON ARASI BASARSANIZ ALIRSINIZ AMA GÜNDÜZ OĞLE VAKTİNDE 10-40 MİLYON ARASINDA BASARSANIZ ANCAK ALIRSINIZ.

2ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ Empty Geri: ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ Salı Şub. 10, 2009 9:42 am

Misafir

Misafir

Saol kardeşim teşşekkürler Wink

3ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ Empty Geri: ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ Salı Şub. 10, 2009 6:09 pm

Misafir

Misafir

eyvallah sende sağol nedemek.

4ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ Empty Geri: ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ C.tesi Şub. 21, 2009 2:05 am

_puye_

kardes sekerler ne zamn cıkar ?

5ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ Empty elit gemiyi nsl alınabilir Salı Mart 03, 2009 2:44 pm

m_samsa

dostum ben daha oyunda yenıyım ama levelim 5 elit gemi almam için neler yapmam gerek incim de az altın la alınabilirmi biraz detaylı acıklarsanız sevınırımmm

6ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ Empty Geri: ELİT GEMI ALMA TAKTİKLERİ Salı Mart 03, 2009 3:56 pm

Misafir

Misafir

elit gemi alman için birisinin sana para kasması lazım 10 milyon en az olarak kasıp gece teklifi ver

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]